O nas

Jak to* się stało?

Każdy ma jakieś marzenia, my również je mieliśmy. My, czyli para ludzi ze sporym doświadczeniem w branży oraz chęcią zaistnienia z pomysłami od lat „zaprzątających nam głowę”. Co nam zostało, jak nie sięgnąć po te marzenia?!

* czyli Bovem

 

Skąd BOVEM?Bovem z łaciny znaczy bawół. Dlaczego bawół? Bo jest niezwykle uparty, konsekwenty, pracowity jak my, ale również kojarzy się z siłą jaką reprezentuje. A właśnie dzięki niej oraz wielkim marzeniom o własnej kolekcji i tworzeniu rzeczy wyjątkowych, udało nam się stworzyć naszego bawoła – przedstawiamy BOVEM.

 

Nasze priorytety
Cechą bawoła wg chińskiego horoskopu jest odpowiedzialność i szacunek. Właśnie tymi hasłami kierujemy się w naszym biznesie – odpowiedzialność za jakość produktów, które Państwu proponujemy. Dlatego wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie w Polsce. Propagowanie poza granicami kraju oraz w Polsce, produkcji i fachowości ludzi pracujących w polskich przedsiębiorstwach jest naszym priorytetem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami o długoletnich tradycjach rzemieślniczych i wysokiej specjalizacji. Pozwala nam to opracowywać bardzo często unikalne produkty i wprowadzać je na rynek. Szacunek dla ich pracy oraz dla klientów, pozwala nam znajdować równowagę pomiędzy ceną a jakością oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy

Klientów, którzy choć odrobinę podzielają nasza wizję biznesu zapraszamy do współpracy. Dla klientów indywidualnych stworzyliśmy sklep internetowy. Jeżeli natomiast jesteście Państwo zainteresowani ilościami hurtowymi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Klientom hurtowym oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz, przy stałej współpracy, interesujące rabaty.

Zachęcamy do odkrywania naszych marzeń, może staną się one również Waszymi marzeniami?