PREMIERY TARGOWE

Na tegorocznych Targach Warsaw Home mieliśmy okazję zaprezentować Państwu wiele nowości w naszej kolekcji. Wiele z nich spotkało się z Państwa aprobatą i sympatią. Dla nas to były bardzo miłe i budujące opinie, dzięki którym jeszcze bardziej optymistycznie patrzymy w przyszłość.

Chcielibyśmy zatem w jednym miejscu przedstawić Państwu produkty które miały premierę na Targach.

Stół Woody

Oryginalny stół z litego drewna dębowego z sześcioma nogami o wyjątkowej konstrukcji. Stworzony z niezwykłą starannością bez zastosowania materiałów innych niż drewno. Jego niecodzienna konstrukcja oraz ścięty nietypowo blat przypadnie do gustu koneserom dobrego designu.

stół z litego drewna dębowego
stół dębowy Woody

 

Kanapa America

Kanapa America to wygodna alternatywa dla klasycznego fotela. Nasza kanapa idealnie nadaje się do mniejszych mieszkań gdzie może spełniać funkcję fotela i kanapy.

mała kanapa America z drewna bukowego z wygodnymi poduszkami
kanapa America

 

Fotel Relax

Leżak fotel Rest to przedstawiciel wygody i prostoty w designie. Dzięki swej niebanalnej formie na pewno znajdzie zwolenników wśród fanów stylu skandynawskiego.

Fotel można rozłożyć po czym zyskuje on funkcję leżaka.

drewniany fotel leżak rest na balkon lub taras
fotel Rest

 

Lampa  Sopel

Lampa Sopel nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dzięki unikalnej technice dmuchania szkła uzyskaliśmy niepowtarzalną formę szklaną. Szklany klosz wykonany z czystego szkła z rombowymi uwypukleniami, dzięki którym światło uzyskuje wyjątkową oprawę.

Dostępna w  wersji z pojedynczym dużym kloszem lub poczwórnymi małymi kloszami.

Lampa wisząca pojedyncza Sopel z ciekawym szklanym kloszem
Lampa pojedyncza Sopel
Długa lampa wisząca poczwórna Sopel z ciekawym szklanym kloszem
Lampa poczwórna Sopel

 

Lampa Honey

Lampa o unikalnym kształcie w formie pszczelego gniazda. Dzięki wypukłością ww kształcie szkła ciekawie rozprasza światło.

Stołowa nocna szklana lampa Honey o wyjątkowym kloszu szklanym
Lampa Honey

 

Lampy Tube

Lampy Tube wykonane zostały z miedzi. Dostępne są w dwóch wersjach: polerowanej i szczotkowanej, czyli bez połysku. Lampy te charakteryzują się prostotą formy oraz niebywałą lekkością. Ich zdecydowaną zaletą jest punktowe oświetlanie powierzchni.

Wisząca lampa miedziana wypolerowana
Lampa Tube polerowana

 

Świecznik Baloon

Świecznik Baloon s swym kształtem przypomina balon. Świecznik składa się z drewnianej podstawy i szklanego klosza.

Wewnątrz drewnianej podstawy umieszczony jest w metalowa podstawa, która umożliwia włożenie wewnątrz tealight’a, jak i świeczkę stołową.

Szklany świecznik w kształcie balona z drewnianą podstawą
Świecznik Baloon

 

Świeca Luxury

Wyjątkowa zapachowa świeca w pięknym złotym opakowaniu z wieczkiem. Jej delikatny zapach SPA ukoi Państwa zamysły piękne opakowanie będzie cieszyło oko.

zapachowa świeczka luxury w metalowym opakowniu z wieczkiem
świeczka Luxury

 

Zapraszamy!